PCF14JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT910R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF14JT910R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 910 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PCF14JT910R.pdf2.PCF14JT910R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCF14JT910R
Številka dela PCF14JT910R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 910 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8027574 pcs Podatkovni list 1.PCF14JT910R.pdf2.PCF14JT910R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Panasert Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 910 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial, Radial Bend Druga imena PCF 1/4 910 5% P