PCF14JT360K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT360K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF14JT360K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 360K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PCF14JT360K.pdf2.PCF14JT360K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCF14JT360K
Številka dela PCF14JT360K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 360K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 732331 pcs Podatkovni list 1.PCF14JT360K.pdf2.PCF14JT360K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Panasert Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 360 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial, Radial Bend Druga imena PCF14JT360KCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 360 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film