PCF14JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT150K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF14JT150K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PCF14JT150K.pdf2.PCF14JT150K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCF14JT150K
Številka dela PCF14JT150K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7584118 pcs Podatkovni list 1.PCF14JT150K.pdf2.PCF14JT150K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Panasert Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial, Radial Bend Druga imena PCF 1/4 150K 5% P