PCB5JB1R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB5JB1R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCB5JB1R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERAMIC 1.2 OHM 5W 5% WW
Podatkovni listi: PCB5JB1R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCB5JB1R20
Številka dela PCB5JB1R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERAMIC 1.2 OHM 5W 5% WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6732 pcs Podatkovni list PCB5JB1R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.071" L x 0.374" W (27.20mm x 9.50mm)
Serija CB Odpornost 1.2 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena PCB 5 1.2 5% B