PCB20JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB20JB10R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCB20JB10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERAMIC 10 OHM 20W 5% WW
Podatkovni listi: PCB20JB10R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCB20JB10R0
Številka dela PCB20JB10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERAMIC 10 OHM 20W 5% WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6762 pcs Podatkovni list PCB20JB10R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serija CB Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena PCB 20 10 5% B