PCB15KB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB15KB10R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCB15KB10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERAMIC 10 OHM 15W 10% WW
Podatkovni listi: PCB15KB10R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCB15KB10R0
Številka dela PCB15KB10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERAMIC 10 OHM 15W 10% WW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4646 pcs Podatkovni list PCB15KB10R0.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.902" L x 0.500" W (48.30mm x 12.70mm)
Serija CB Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena PCB 15 10 10% B