NWW7JB220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW7JB220R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NWW7JB220R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 220 OHM 6.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.NWW7JB220R.pdf2.NWW7JB220R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NWW7JB220R
Številka dela NWW7JB220R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220 OHM 6.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134370 pcs Podatkovni list 1.NWW7JB220R.pdf2.NWW7JB220R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
Serija WW Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 6.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena NWW 7 220 5% B