NWW5FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW5FTR250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NWW5FTR250
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.NWW5FTR250.pdf2.NWW5FTR250.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NWW5FTR250
Številka dela NWW5FTR250 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129764 pcs Podatkovni list 1.NWW5FTR250.pdf2.NWW5FTR250.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija WW Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena NWW 5 0.25 1% R