MVM5KB47K0
pregled izdelka
Številka dela: MVM5KB47K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47K OHM 5W 10% RADIAL
Podatkovni listi: 1.MVM5KB47K0.pdf2.MVM5KB47K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVM5KB47K0
Številka dela MVM5KB47K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47K OHM 5W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 908126 pcs Podatkovni list 1.MVM5KB47K0.pdf2.MVM5KB47K0.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija MVM Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film