MVM5JB4K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVM5JB4K30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.3K OHM 5W 5% CERAMIC VERT
Podatkovni listi: 1.MVM5JB4K30.pdf2.MVM5JB4K30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVM5JB4K30
Številka dela MVM5JB4K30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.3K OHM 5W 5% CERAMIC VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 768857 pcs Podatkovni list 1.MVM5JB4K30.pdf2.MVM5JB4K30.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija MVM Odpornost 4.3 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena MVM 5 4.3K 5% B