MVM5JB2K20
pregled izdelka
Številka dela: MVM5JB2K20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2K OHM 5W 5% CERAMIC VERT
Podatkovni listi: 1.MVM5JB2K20.pdf2.MVM5JB2K20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MVM5JB2K20
Številka dela MVM5JB2K20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2K OHM 5W 5% CERAMIC VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 690756 pcs Podatkovni list 1.MVM5JB2K20.pdf2.MVM5JB2K20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija MVM Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena MVM 5 2.2K 5% B