MR3JB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3JB10L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR3JB10L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.MR3JB10L0.pdf2.MR3JB10L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR3JB10L0
Številka dela MR3JB10L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257361 pcs Podatkovni list 1.MR3JB10L0.pdf2.MR3JB10L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Serija MR Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena MR 3 0.01 5% B