MLFA25FTC820R
pregled izdelka
Številka dela: MLFA25FTC820R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES MELF 820 OHM 1% 0.4W 1% 0204
Podatkovni listi: MLFA25FTC820R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFA25FTC820R
Številka dela MLFA25FTC820R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MELF 820 OHM 1% 0.4W 1% 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 333773 pcs Podatkovni list MLFA25FTC820R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MLFA Odpornost 820 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer MELF, 0204 Druga imena MLFA25FTC820RDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 820 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film