MLFA25FTC200R
pregled izdelka
Številka dela: MLFA25FTC200R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES MELF 200 OHM 1% 0.4W 1% 0204
Podatkovni listi: MLFA25FTC200R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFA25FTC200R
Številka dela MLFA25FTC200R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MELF 200 OHM 1% 0.4W 1% 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2944141 pcs Podatkovni list MLFA25FTC200R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MLFA Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 Druga imena MLFA25FTC200RTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film