MLFA1FTC2K49
pregled izdelka
Številka dela: MLFA1FTC2K49
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES MELF 2.49K OHM 1% 1W 1% 0207
Podatkovni listi: MLFA1FTC2K49.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFA1FTC2K49
Številka dela MLFA1FTC2K49 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MELF 2.49K OHM 1% 1W 1% 0207 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179456 pcs Podatkovni list MLFA1FTC2K49.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLFA Odpornost 2.49 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer MELF, 0207 Druga imena MLFA1FTC2K49DKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.49 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film