MLFA1FTC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLFA1FTC100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES MELF 100 OHM 1% 1W 1% 0207 T
Podatkovni listi: MLFA1FTC100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFA1FTC100R
Številka dela MLFA1FTC100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MELF 100 OHM 1% 1W 1% 0207 T Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192356 pcs Podatkovni list MLFA1FTC100R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLFA Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer MELF, 0207 Druga imena MLFA1FTC100RCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film