MLF14FTC4K99
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC4K99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF14FTC4K99
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.99K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: MLF14FTC4K99.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLF14FTC4K99
Številka dela MLF14FTC4K99 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.99K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3484448 pcs Podatkovni list MLF14FTC4K99.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MLF Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.99 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sestava Thin Film