MLF14FTC2K43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC2K43 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF14FTC2K43
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.43K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: MLF14FTC2K43.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF14FTC2K43
Številka dela MLF14FTC2K43 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.43K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2870560 pcs Podatkovni list MLF14FTC2K43.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MLF Odpornost 2.43 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 Druga imena MLF14FTC2K43-ND
MLF14FTC2K43TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.43 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film