MLF14DTS2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14DTS2K20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF14DTS2K20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: MLF14DTS2K20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLF14DTS2K20
Številka dela MLF14DTS2K20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 988734 pcs Podatkovni list MLF14DTS2K20.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MLF Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sestava Thin Film