MLF12FTC523R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12FTC523R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF12FTC523R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 523 OHM 1% 1/2W MELF 0207
Podatkovni listi: MLF12FTC523R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF12FTC523R
Številka dela MLF12FTC523R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 523 OHM 1% 1/2W MELF 0207 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2421053 pcs Podatkovni list MLF12FTC523R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLF Odpornost 523 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 Druga imena MLF12FTC523R-ND
MLF12FTC523RTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 523 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film