MLF12FTC25R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12FTC25R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF12FTC25R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 25 OHM 1% 1/2W MELF 0207
Podatkovni listi: MLF12FTC25R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLF12FTC25R0
Številka dela MLF12FTC25R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 25 OHM 1% 1/2W MELF 0207 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2274515 pcs Podatkovni list MLF12FTC25R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLF Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 25 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sestava Thin Film