MLF12BTC10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12BTC10K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF12BTC10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10K OHM 0.1% 1/2W MELF 0207
Podatkovni listi: MLF12BTC10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF12BTC10K0
Številka dela MLF12BTC10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 0.1% 1/2W MELF 0207 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256259 pcs Podatkovni list MLF12BTC10K0.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLF Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sestava Thin Film