KAL5JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL5JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL5JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 7.5W
Podatkovni listi: 1.KAL5JB100R.pdf2.KAL5JB100R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KAL5JB100R
Številka dela KAL5JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 7.5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3043 pcs Podatkovni list 1.KAL5JB100R.pdf2.KAL5JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija KAL
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 7.5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 5 100 5% B