KAL50JB820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB820R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL50JB820R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.KAL50JB820R.pdf2.KAL50JB820R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KAL50JB820R
Številka dela KAL50JB820R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49431 pcs Podatkovni list 1.KAL50JB820R.pdf2.KAL50JB820R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija KAL
Odpornost 820 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.641" (16.28mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 820 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound