KAL50JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL50JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.KAL50JB100R.pdf2.KAL50JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAL50JB100R
Številka dela KAL50JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47655 pcs Podatkovni list 1.KAL50JB100R.pdf2.KAL50JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija KAL
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 50 100 5% B