KAL25JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL25JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: 1.KAL25JB100R.pdf2.KAL25JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAL25JB100R
Številka dela KAL25JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54544 pcs Podatkovni list 1.KAL25JB100R.pdf2.KAL25JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija KAL
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 25 100 5% B