KAL100JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL100JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL100JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 100W
Podatkovni listi: 1.KAL100JB100R.pdf2.KAL100JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAL100JB100R
Številka dela KAL100JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9142 pcs Podatkovni list 1.KAL100JB100R.pdf2.KAL100JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serija KAL
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 100 100 5% B