HVCB2010FDC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FDC100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVCB2010FDC100M
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100M OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.HVCB2010FDC100M.pdf2.HVCB2010FDC100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB2010FDC100M
Številka dela HVCB2010FDC100M Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23591 pcs Podatkovni list 1.HVCB2010FDC100M.pdf2.HVCB2010FDC100M.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija HVC Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena HVCB2010FDC100MTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm) Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 100 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film