HVCB1206FTD511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVCB1206FTD511K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 511K OHM 1% 1/3W 1206
Podatkovni listi: 1.HVCB1206FTD511K.pdf2.HVCB1206FTD511K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB1206FTD511K
Številka dela HVCB1206FTD511K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 511K OHM 1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59551 pcs Podatkovni list 1.HVCB1206FTD511K.pdf2.HVCB1206FTD511K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija HVC Odpornost 511 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 511 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film