HVCB0805FDC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0805FDC100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVCB0805FDC100M
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100M OHM 1% 1/5W 0805
Podatkovni listi: 1.HVCB0805FDC100M.pdf2.HVCB0805FDC100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB0805FDC100M
Številka dela HVCB0805FDC100M Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22100 pcs Podatkovni list 1.HVCB0805FDC100M.pdf2.HVCB0805FDC100M.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Serija HVC Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena HVCB0805FDC100MDKR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 100 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film