HPC12JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HPC12JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 5% 5W 5048 WIDE
Podatkovni listi: 1.HPC12JB100R.pdf2.HPC12JB100R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HPC12JB100R
Številka dela HPC12JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 5% 5W 5048 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3454 pcs Podatkovni list 1.HPC12JB100R.pdf2.HPC12JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
Serija HPC Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Druga imena HPC 12 100 5% B