FRN1JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN1JT100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN1JT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES FUSE 100 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.FRN1JT100R.pdf2.FRN1JT100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN1JT100R
Številka dela FRN1JT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES FUSE 100 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1421500 pcs Podatkovni list 1.FRN1JT100R.pdf2.FRN1JT100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija FRN Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena FRN 1 100 5% R