FCR1206NT5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCR1206NT5K10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.1K OHM 30% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.FCR1206NT5K10.pdf2.FCR1206NT5K10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCR1206NT5K10
Številka dela FCR1206NT5K10 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1K OHM 30% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2807781 pcs Podatkovni list 1.FCR1206NT5K10.pdf2.FCR1206NT5K10.pdf
Toleranca ±30% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FCR Odpornost 5.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5.1 kOhms ±30% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sestava Thick Film