CSSH2728FT25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSSH2728FT25L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSSH2728FT25L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.025 OHM 1% 4W 2827 WIDE
Podatkovni listi: 1.CSSH2728FT25L0.pdf2.CSSH2728FT25L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSSH2728FT25L0
Številka dela CSSH2728FT25L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.025 OHM 1% 4W 2827 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67975 pcs Podatkovni list 1.CSSH2728FT25L0.pdf2.CSSH2728FT25L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2728 Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Serija CSSH Odpornost 25 mOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Cut Tape (CT)