CSSH2728FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSSH2728FT10L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSSH2728FT10L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1% 4W 2827 WIDE
Podatkovni listi: 1.CSSH2728FT10L0.pdf2.CSSH2728FT10L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSSH2728FT10L0
Številka dela CSSH2728FT10L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 1% 4W 2827 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249700 pcs Podatkovni list 1.CSSH2728FT10L0.pdf2.CSSH2728FT10L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2728 Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Serija CSSH Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Druga imena CSSH 2728 0.01 1% R