CSSH2512JT1L50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSSH2512JT1L50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.0015 OHM 5% 3W 2512
Podatkovni listi: 1.CSSH2512JT1L50.pdf2.CSSH2512JT1L50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSSH2512JT1L50
Številka dela CSSH2512JT1L50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.0015 OHM 5% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299286 pcs Podatkovni list 1.CSSH2512JT1L50.pdf2.CSSH2512JT1L50.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Serija CSSH Odpornost 1.5 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.04mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 1.5 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil