CSS2728JT56L0
pregled izdelka
Številka dela: CSS2728JT56L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.056 OHM 5% 3W 2827 WIDE
Podatkovni listi: 1.CSS2728JT56L0.pdf2.CSS2728JT56L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSS2728JT56L0
Številka dela CSS2728JT56L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.056 OHM 5% 3W 2827 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263761 pcs Podatkovni list 1.CSS2728JT56L0.pdf2.CSS2728JT56L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2728 Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Serija CSS Odpornost 56 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2827 (7067 Metric), 2728 delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.049" (1.24mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 56 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil