CSS2728JT30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSS2728JT30L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSS2728JT30L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.03 OHM 5% 3W 2827 WIDE
Podatkovni listi: 1.CSS2728JT30L0.pdf2.CSS2728JT30L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSS2728JT30L0
Številka dela CSS2728JT30L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.03 OHM 5% 3W 2827 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 303184 pcs Podatkovni list 1.CSS2728JT30L0.pdf2.CSS2728JT30L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2728 Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Serija CSS Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Druga imena CSS 2728 0.03 5% R
CSS27280.03JR
CSS27280.03JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 225°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.049" (1.24mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 30 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil