CSS2512FT24L0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSS2512FT24L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES SMD 0.024 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: CSS2512FT24L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSS2512FT24L0
Številka dela CSS2512FT24L0 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 0.024 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331281 pcs Podatkovni list CSS2512FT24L0.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 2W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±15ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) Serija CSS
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 225°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CSS2512FT24L0 Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO's 2
Razširjen opis 0.024 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 0.024 OHM 1% 2W 2512 Premaz, tip ohišja Metal Foil