CSS2512FT15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSS2512FT15L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.015 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSS2512FT15L0.pdf2.CSS2512FT15L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSS2512FT15L0
Številka dela CSS2512FT15L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.015 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394706 pcs Podatkovni list 1.CSS2512FT15L0.pdf2.CSS2512FT15L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Serija CSS Odpornost 15 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 15 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil