CSS2010JT36L0
pregled izdelka
Številka dela: CSS2010JT36L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.036 OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSS2010JT36L0.pdf2.CSS2010JT36L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSS2010JT36L0
Številka dela CSS2010JT36L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.036 OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 368910 pcs Podatkovni list 1.CSS2010JT36L0.pdf2.CSS2010JT36L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija CSS Odpornost 36 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 36 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil