CSS1206JT20L0
pregled izdelka
Številka dela: CSS1206JT20L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.02 OHM 5% 1W 1206
Podatkovni listi: 1.CSS1206JT20L0.pdf2.CSS1206JT20L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSS1206JT20L0
Številka dela CSS1206JT20L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.02 OHM 5% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 492429 pcs Podatkovni list 1.CSS1206JT20L0.pdf2.CSS1206JT20L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CSS Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 20 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil