CSRN2512FTR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FTR680 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2512FTR680
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.68 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRN2512FTR680.pdf2.CSRN2512FTR680.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2512FTR680
Številka dela CSRN2512FTR680 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.68 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1050017 pcs Podatkovni list 1.CSRN2512FTR680.pdf2.CSRN2512FTR680.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija CSRN Odpornost 680 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CSRN 2 0.68 1% R