CSRN2512FTR280
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FTR280 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2512FTR280
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.28 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRN2512FTR280.pdf2.CSRN2512FTR280.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2512FTR280
Številka dela CSRN2512FTR280 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.28 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 773366 pcs Podatkovni list 1.CSRN2512FTR280.pdf2.CSRN2512FTR280.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija CSRN Odpornost 280 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 280 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film