CSRN2512FTR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FTR150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2512FTR150
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.15 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRN2512FTR150.pdf2.CSRN2512FTR150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2512FTR150
Številka dela CSRN2512FTR150 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.15 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 857031 pcs Podatkovni list 1.CSRN2512FTR150.pdf2.CSRN2512FTR150.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija CSRN Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CSRN 2 0.15 1% R