CSRN2010JTR360
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CSRN2010JTR360 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2010JTR360
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES SMD 0.36 OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSRN2010JTR360.pdf2.CSRN2010JTR360.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2010JTR360
Številka dela CSRN2010JTR360 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 0.36 OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1301307 pcs Podatkovni list 1.CSRN2010JTR360.pdf2.CSRN2010JTR360.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 2010 Debelina (maks.) ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) Serija CSRN
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CSRN2010JTR360 Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Current Sense FIFO's 2
Razširjen opis 0.36 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 0.36 OHM 5% 1W 2010 Premaz, tip ohišja Thick Film