CSRN2010FTR400
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FTR400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2010FTR400
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.4 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSRN2010FTR400.pdf2.CSRN2010FTR400.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2010FTR400
Številka dela CSRN2010FTR400 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.4 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 720855 pcs Podatkovni list 1.CSRN2010FTR400.pdf2.CSRN2010FTR400.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Serija CSRN Odpornost 400 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CSRN 1 0.4 1% R