CSRN2010FT39L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FT39L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2010FT39L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.039 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSRN2010FT39L0.pdf2.CSRN2010FT39L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2010FT39L0
Številka dela CSRN2010FT39L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.039 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 652387 pcs Podatkovni list 1.CSRN2010FT39L0.pdf2.CSRN2010FT39L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Serija CSRN Odpornost 39 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CSRN 1 0.039 1% R