CSRN2010FKR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FKR100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2010FKR100
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.1 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSRN2010FKR100.pdf2.CSRN2010FKR100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2010FKR100
Številka dela CSRN2010FKR100 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154240 pcs Podatkovni list 1.CSRN2010FKR100.pdf2.CSRN2010FKR100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Serija CSRN Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Original-Reel®