CSRF2512FT56L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FT56L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF2512FT56L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.056 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRF2512FT56L0.pdf2.CSRF2512FT56L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF2512FT56L0
Številka dela CSRF2512FT56L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.056 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301797 pcs Podatkovni list 1.CSRF2512FT56L0.pdf2.CSRF2512FT56L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Serija CSRF Odpornost 56 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 56 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sestava Metal Foil